2012.02.03 15:16:08admin
Ikonėlė: populiarus rašto darbas

Atėjus tikrai žiemai ir spustelėjus tikram šaltukui, internete gali “pasivaikščioti” kojų nesušaldamas ;) Pas mus naršydamas gali atrasti naudingos informacijos referatui ar rašiniui.
Renkantis rašto darbą, prie pavadinimo kartais pamatysi žvaigždutes. Žvaigždutės nurodo, kad darbas mūsų svetainėje yra populiarus.

pop

Darbo populiarumas apskaičiuojamas atsižvelgiant į laikotarpį ir parsisiuntimų kiekį. Mes analizuojame pastarųjų dviejų mėnesių parsisiuntimus ir pagal tai įvertiname kiekvieno darbo populiarumą. Rašto darbo populiarumas ir kinta priklausomai nuo laikotarpio ir parsisiuntimų kiekio. Pavyzdžiui, jei pavasarį ruošiatės lietuvių kalbos egzaminui, tuo metu bus populiarūs rašiniai tinkantys kalbėjimo temoms. Rudeniop grįžę po atostogų, domitės rašto darbais apie vasarą ir populiarumo žvaigždutė jau mirkčioja prie šių rašto darbų.
Tik užsuk ir išsirink :)

 
 
Rašyti komentarą   (nebus publikuojamas)
 
 
 
© 2004 - 2009 Šperos.lt UAB "Oistros". Visos teisės saugomos.
 
Atraskite mus
  • Blogo įrašai ir dar daugiau Facebooke
 
 
 
Naujausi komentarai
  • Nice2016-07-17 21:54:30
    žinok aš Tave myliu..Ir tikiuosi,jei ne žaidi kažkokių žaidimų man parašysi..Nors ir daug laiko jau prabėgo.Bet tokį žmogutį, kaip tu sunku išmest iš minčių ir širdies. Mane bet kur rasi...Iki kačiuk....
  • Nice2016-06-25 11:41:55
    Wou labai gražiai parašyta, bet tokia Tavo didelė meilė merginai, kad jai to nepasakai asmeniškai. Aš taip pat neužmirštu man brangiu žmonių....
 
 
Archyvas