2011.10.28 17:36:54admin
Apie auksą II

Šiek tiek daugiau nei prieš metus mes labai džiaugiamės, kad turime naują komandos narį. Naujoku labai didžiavomės ir pažadėjome, kad bus istorijos tęsinys, taigi istorija tęsiasi… Galime pasigirti, kad naujokų pas mus kur kas daugiau. Auginame visą būrį mergaičių ir berniukų.
Visa šeima

Nupirkome naujus ir erdvesnius namus, įrengėme “vėdinimo sistemą”, o akmenukai namo pamatams keliavo net iš pačios Italijos ;) Koks rūpestis ir koks grožis.
Nauji namai

Draugystės pradžioje jie įtariai vienas į kitą žiūrėjo, buvo nedrąsūs ir super atsargūs :) Dabar jau VISI vieni kitus gerai pažįstame :) Augame sveiki, draugiški ir pelekuoti ;) Auksiukams nebūna blogų dienų, visada išsimiegoję, judrūs ir gerai nusiteikę. Tikra atgaiva akims ir poilsis sielai ;)
Draugystė

Legendos byloja, kad auksinės žuvelės atneša laimę, o verslo rykliai teigia, kad šios žuvys yra sėkmės simbolis. Tikimės, kad taip ir bus…
Dirbame kartu

… todėl ir dirbame kartu :)

 
 
2011.09.30 17:01:02admin
Ikonėlė: naujas rašto darbas

Jeigu naršai mūsų svetainėje ieškodamas tinkamo rašto darbo, galbūt jau pastebėjai, kad prie rašto darbo pavadinimo atsirado nauja ikonėlė:

pavadinimas1

Ką reiškia ši ikonėlė prie pavadinimo?
Taip norime informuoti, kad darbas mūsų svetainėje yra “šviežias”, patalpintas ne vėliau kaip prieš mėnesį. Jeigu Tave domina tik nauji rašto darbai, toks darbas kaip tik Tau!
Ikonėlė n ir Tu žinai :)

 
 
2010.10.15 12:01:19admin
Apie auksą…

Mūsų komanda pasipildė nauju nariu. Jam suteikėme atskirą darbo vietą, sunešėme naujus ir skolintus baldus ;) skyrėme vietą prie lango. Štai kaip puikiai įsikūręs mūsų mažylis, bent jau mes manome, kad tai Jis :)

IMG_0058

Šiuo metu bandome susidraugauti: šnekiname, maitiname, vandenį keičiame, googliname, ieškome informacijos, kaip reikia prižiūrėti auksines žuveles. Žuviukas labai judrus, smagus ir ėdrus ;) Fotosesijai pozavo noriai ir visais rakursais ;)

20101015_002

Sužinojome, kad auksinės žuvelės laisvėje gyvena būriais, todėl jau dabar galvojame apie draugę :) Jei kas nors auginote, dabar auginate arba planuojate auginti auksinę žuvelę, būtų smagu sulaukti komentarų arba patarimų. Mums tai nauja :)

20101015_009

Galbūt dar reikėtų pagalvoti ir apie vardą juk negali jis būti tiesiog žuviukas :) Šperiukas galbūt būtų per daug banalu, o į vardą Nemo jis nereaguoja ir šaukiamas neatsiliepia ;) Tačiau iš akių matome, kad žuviukui pas mus tinka ir patinka :)
Laukite tęsinio…. :)

 
 
2009.09.23 10:43:06justina
Tu gali mums pasakyti!—>feedback ;)

Norite mums pasakyti, kad..?
Norite mums pasiūlyti …pakeisti puslapį, kad jums būtų patogiau?

Šperos.lt puslapyje žvilgtelkit šiek tiek dešiniau: – - > FEEDBACK
(Lietuviškai skambėtų – ATSAKAS)

paprastas būdas mus pasiekti greitai

paprastas būdas mus pasiekti greitai

Tereikia spustelt ant FEEDBACK ir jau matot draugų paliktus pasiūlymus.
Deja, programa neturi Lietuviško varianto, todėl visa aplinka lieka angliška :| Ir norint mums palikti komentarą-pasiūlymą-atsaką reikia dar kartą spustelt > Go to our Feedback Forum <
kur rasite formą: AŠ SIŪLAU…
Ten ir kviečiam rašyt !!!

Taigi, AŠ SIŪLAU, kad kiekvienam speros.lt pastoviam lankytojui feedback būtų išmetamas automatiškai :)

 
 
Atraskite mus
  • Blogo įrašai ir dar daugiau Facebooke
 
 
 
Naujausi komentarai
  • LasuraGop2019-10-24 13:25:59
    worst service ever ss.com шкоды cnyhbvrhfan evler forsvunnen monday...
  • EdmundStaig2019-01-17 03:30:46
    Kamolpatchara Pholrob Hey an interestingoffers Are you in? http://bit.ly/2SYUs9u...
 
 
Archyvas