2012.02.03 15:16:08admin
Ikonėlė: populiarus rašto darbas

Atėjus tikrai žiemai ir spustelėjus tikram šaltukui, internete gali “pasivaikščioti” kojų nesušaldamas ;) Pas mus naršydamas gali atrasti naudingos informacijos referatui ar rašiniui.
Renkantis rašto darbą, prie pavadinimo kartais pamatysi žvaigždutes. Žvaigždutės nurodo, kad darbas mūsų svetainėje yra populiarus.

pop

Darbo populiarumas apskaičiuojamas atsižvelgiant į laikotarpį ir parsisiuntimų kiekį. Mes analizuojame pastarųjų dviejų mėnesių parsisiuntimus ir pagal tai įvertiname kiekvieno darbo populiarumą. Rašto darbo populiarumas ir kinta priklausomai nuo laikotarpio ir parsisiuntimų kiekio. Pavyzdžiui, jei pavasarį ruošiatės lietuvių kalbos egzaminui, tuo metu bus populiarūs rašiniai tinkantys kalbėjimo temoms. Rudeniop grįžę po atostogų, domitės rašto darbais apie vasarą ir populiarumo žvaigždutė jau mirkčioja prie šių rašto darbų.
Tik užsuk ir išsirink :)

 
 
2011.12.20 16:42:36admin
Literatūros šaltiniai išplėstinėje paieškoje

Paskutinį įrašą šiais 2011 metais norėtume skirti rašto darbų išplėstinei paieškai. Ji pagelbės turintiems nebaigtų darbų ir bus naudinga viską pradėsiantiems nuo pradžių.
Didėja gyvenimo tempas, didėja rašto darbų apimtys, griežtėja reikalavimai, rašto darbai turi būti parašyti kuo geriau, naujau ir įdomiau. Todėl dar šiais metais suskubome padėti rašantiems ir svetainės išplėstinėje paieškoje sukūrėme naują paieškos kriterijų – Literatūros šaltiniai.

literatura

Prie kiekvieno patalpinto rašto darbo yra pažymėta ar darbas turi literatūros šaltinių sąrašą, ar šaltiniai yra cituojami darbe. Išplėstinėje paieškoje suteikėme galimybę ieškoti tokių darbų.
Su naujai sukurtu paieškos kriterijumi turi galimybę rasti darbus: kuriuose šaltiniai bus cituojami ir kuriuose pateiktas literatūros šaltinių sąrašas.
Jei Tau aktualūs literatūros šaltiniai darbe, šis paieškos kriterijus kaip tik Tau.
Linkime susirasti puikius pavyzdžius savo darbams. Geri pavyzdžiai = geri rašto darbai!

 
 
2011.11.30 18:11:30admin
Ikonėlė: redaktorius rekomenduoja

Prie rašto darbo pavadinimo kartais išvysi tokį ženkliuką recommend
Kaip žinia, atsiųstus darbus peržiūri žmonės: ne mašinos, ne robotai ;) Todėl vartant darbus atsiranda žmogiškasis faktorius išskirti ar pažymėti patrauklesnį darbą. Taip prie rašto darbo pavadinimo atsirado ikonėlė “Redaktorius rekomenduoja”.
editor recommend
Kaip reikėtų suprati šią ikonėlę?
Tai yra mūsų nuomonė apie rašto darbą. Tikriname darbą, jis mums pasirodo išsamesnis, tikslesnis, tvarkingesnis, įdomesnis ir mes jį pažymime. Tai tikrai nereiškia, kad galima plagijuoti šį darbą, nešti mokytojui ar dėstytojui ir užtikrintai gausiu dešimt. NE! Tikrai ne.
Peržiūrėjome jau tūkstančius darbų, o įsimintinus išskyrėme iš minios ;)

 
 
2011.09.30 17:01:02admin
Ikonėlė: naujas rašto darbas

Jeigu naršai mūsų svetainėje ieškodamas tinkamo rašto darbo, galbūt jau pastebėjai, kad prie rašto darbo pavadinimo atsirado nauja ikonėlė:

pavadinimas1

Ką reiškia ši ikonėlė prie pavadinimo?
Taip norime informuoti, kad darbas mūsų svetainėje yra “šviežias”, patalpintas ne vėliau kaip prieš mėnesį. Jeigu Tave domina tik nauji rašto darbai, toks darbas kaip tik Tau!
Ikonėlė n ir Tu žinai :)

 
 
2011.08.30 14:19:40admin
Naujas rūbas!

Vasaros liko vos kelios dienos, atostogų kuprines jau pakeitė mokslo kuprinės, į lentynas sugrįžta sąsiuviniai ir knygos, vasara išeina ir rodos apie tai net kalbėti nedrąsu.
O mums gal ir geriau, nes pas mus grįžta mūsų lankytojas! Visą vasarą mes kūrėme, keitėme, planavome, labai norėjome mokslo metus pasitikti gražesni ir išsamesni.

titulinio foto
 • Pirmiausia šiek tiek atnaujinome svetainės veidą, kad būtume Tau patrauklesni.
 • Pagyvinome darbų peržiūros laukelį, dabar iškart matai “vaizdelį”.
 • Svarbiausi ir reikalingiausi rašto darbų tipai, įgijo rašto darbų ištraukas, kad būtų paprasčiau išsirinkti tinkamą darbą.
 • Paprastesnė tapo ir darbų parsisiuntimo forma. Nebereikės klaidžioti ir gaišti laiko, viskas išdidinta, paaiškinta, lengva.

Taigi, kaip visada, kai sunku – Šperos.lt šalia!
Su rugsėjo pirmąja! :)

 
 
2011.02.18 17:08:05admin
Paprastesnis darbų talpinimas

Dabar patalpinti rašto darbą dar paprasčiau – užtenka įvesti tik pačią svarbiausią informaciją: vardą, el. paštą, darbo pavadinimą ir pažymėti kuriai kategorijai jis priklauso.

Atsiuntimas

Papildomą informaciją reikia suvesti tik tuo atveju, jei ji nėra nurodyta pačiame darbe.

Jeigu Tavo atsiųstame faile mes rasime: kokioje institucijoje ir kada buvo pristatytas darbas, kuriame kurse ir pas kokį dėstytoją, gali šios informacijos nekartoti pildant talpinimo formą.

Talpink lengviau, talpink daugiau, talpink greičiau ir paprasčiau :)

 
 
2010.11.25 14:39:16admin
Skelbimai tampa Paslaugų katalogu

katalogas 2

Nuo šiol norėdamas patalpinti skelbimą, apie savo teikiamą paslaugą, naudokis svetainėje esančiu Paslaugų katalogu. Tau atsiveria didesnės galimybės, nes dabar gali:

 • patalpinti savo skelbimą konkrečioje, Tavo teikiamos paslaugos turinį atitinkančioje, kategorijoje;
 • patalpinti paslaugą prie konkretaus dalyko, atitinkančio Tavo paslaugą: vadyba, ekonomika, teisė ir kita;
 • matyti savo patalpintos paslaugos statistiką;
 • išsikelti savo teikiamą paslaugą į sąrašo viršų.

Prisijunk ir skelbk savo teikiamas paslaugas, būk matomas pagalbos ieškantiems žmonėms.

Komentarų, pasiūlymų laukiame žemiau arba el.paštu info@speros.lt

 
 
2010.10.22 18:10:16admin
Dar kartą apie paslaugas

Pagalvojome, kad visai neblogai būtų matyti patalpintų paslaugų statistiką. Taigi, dabar prisijungęs prie mūsų svetainės, skiltyje “Mano zona” gali matyti, ne tik visas savo patalpintas paslaugas, bet ir kiekvienos paslaugos statistiką:

 • Apsilankymų skaičius šiandieną.
 • Apsilankymų skaičius šią savaitę.
 • Apsilankymų skaičius šį mėnesį.
 • Apsilankymų skaičius iš viso.

Nuo šiol gali matyti, kaip keičiasi paslaugos lankomumas, kai ji iškeliama į sąrašo viršų. Ten pat gali matyti ir paslaugos iškėlimo lygį ir  galiojimo laikotarpį.

 
 
2010.10.01 13:20:13admin
Baigiame akcija: Talpink – į kiną mink! 3

Šiandieną baigiame Šperos.lt akciją: darbai = bilietai :) Norėtume pasidžiaugti, kad ji buvo sėkminga ir darbus talpinantiems, ir kvietimus į kiną dalinantiems.
Dėkojame visiems, kurie aktyviai dalyvavo, mums rašė, darbus siuntė ir ėjo į kiną. Patikrinome kalnus darbų, išdalinome šūsnį bilietų! Tikimės, kad su Šperos.lt pagalba pavyks pamatyti tikrai GERĄ filmą.
Ateityje akciją pakartosime — tapk Šperos.lt Facebook fanu ir sužinok apie akcijas pirmas.
Finišas bus pasiektas, akcija atrakcija bus baigta :)
Linkime smagaus žiūrėjimo!

images

 
 
2010.09.10 16:27:51admin
Paslaugų iškėlimas

Pagaliau ilgai laukta paslauga Šperos.lt svetainėje – teikiamų paslaugų paryškinimas ir iškėlimas. Valioo !! Jūs laukėte ir siūlėte, mes – įgyvendinome.

Kaip visada, mūsų svetainėje gali talpinti savo teikiamas paslaugas. O nuo šiol bus galimybė teikiamą paslaugą iškelti į sąrašo viršų, paryškinti. Gali rinktis tris iškėlimo lygius:

 • 1 lygis – viena Šperos.lt rankytė. Žalsva fono spalva.
 • 2 lygis – dvi Šperos.lt rankytės. Gelsva fono spalva.
 • 3 lygis – trys Šperos.lt rankytės. Rausva fono spalva.

paslaugu-iskelimas

Kuo daugiau užsisakai Šperos.lt rankyčių, tuo aukščiau rodoma teikiama paslauga.

Taigi rašyk, skelbkis, padėk kitiems, būk ryškus ir matomas!!! :)

 
 
Atraskite mus
 • Blogo įrašai ir dar daugiau Facebooke
 
 
 
Naujausi komentarai
 • LasuraGop2019-10-24 13:25:59
  worst service ever ss.com шкоды cnyhbvrhfan evler forsvunnen monday...
 • EdmundStaig2019-01-17 03:30:46
  Kamolpatchara Pholrob Hey an interestingoffers Are you in? http://bit.ly/2SYUs9u...
 
 
Archyvas