2010.06.09 10:06:01justina
Dėstytojai pogrindyje rašo darbus studentams ?

Dieną dėstytojas skaito paskaitas, klauso studentų ir vertina jų darbus, o vakare pats sėda rašyti darbo, kad kitas dėstytojas jį įvertintų? O gal net rašo darbus savo studentams, ar tiksliau reiktų sakyt nerašo, tiesiog pasirašo už tam tikrą sumą.

Birželio pradžioje Delfyje pasirodė straipsnis apie dėstytoją apsimetinėjantį Algimanto Sinkevičiaus vardu ir besiskelbiantį, jog rašo darbus už pinigus. Ne tik rašantį, bet tiesiog imantį pinigus ir net nerašantį. Straipsnis nieko neįrodo, tačiau pasvarstyti galima. Tokia tema švietimo reformų metu itin aktuali. Komentatoriai supuolė vertinti, moralizuoti, smerkti, teisti ir teisinti cituojant įstatymus. Dar viena skandalinga tema, kuria jau seniai diskutuojama, rašoma, bet vis atsargiai. Šis straipsnis, tiksliau jo pavadinimas, gana aštrus. Manyčiau, jog paskaitęs straipsnį, kiekvienas pats galite įvertinti.

Įdomu,.. ką mano užsisakantys darbus, kad ir namų darbus? Ar tai, jog užsisakai pas dėstytoją teikia didesnes garantijas, o gal atvirškčiai? Kaip gali pasitikėti tokiu dėstytoju, kuris jau apgaudinėja save ir savo kolegas? Ar kitas vardas leidžia ir kitaip elgtis?
Na, būna: grįžti namo, pasikabini paltą, persirengi kostiumą, įkrenti į naminius drabužius, ir jau kitas žmogus, ar taip būna ir su vardu pavarde?

 
 
Atraskite mus
  • Blogo įrašai ir dar daugiau Facebooke
 
 
 
Naujausi komentarai
  • LasuraGop2019-10-24 13:25:59
    worst service ever ss.com шкоды cnyhbvrhfan evler forsvunnen monday...
  • EdmundStaig2019-01-17 03:30:46
    Kamolpatchara Pholrob Hey an interestingoffers Are you in? http://bit.ly/2SYUs9u...
 
 
Archyvas
 
 
"); } catch(err) {}