2010.06.11 15:24:26admin
Atpalaiduojančio susikaupimo egzaminų metu ir sėkmė ateis!

Kasmet prabėgus pavasariui, vis karštesnei saulei kylant už horizonto ir vos besislepiant, atbėga egzaminai. Kam baigiamieji, o kam dar ir stojamieji. Gana įdomus laikotarpis, toks sudėtingas ir toks trumpas. Tėvai pridėtų, ir toks reikšmingas.
Jaunas žmogus, jautrus, priešiškas ir dar netvirtas, kartais nebūna pasiruošęs tokiam etapui psichologiškai.
Mokyklos linkusios ruošti pagal senas metodikas reikalaujant reliatyvių rezultatų, tiesiog skaičių. Skaičius tiek daug įprasmina ir tiek suteikia, jog kartais žmogus nusprendžia nebekovot dėl tų skaičių, kartais ir negyvent. Spaudoje šiemet pasirodė trumpa žinutė, kaip Maskvoje abiturientas iššoko pro langą. Ir visa tai dėl ko?

Lietuvoje apie tokius kriminalus nepranešta, smagu pasidžiaugti. Tačiau nežinoma ir nematuojama žmonių psichinė sveikata egzaminų metu ir po jų. Juo labiau, kai kartais tenka laikyti ne tik baigiamuosius, bet ir stojamuosius egzaminus!
Pavyzdžiui, norint patekti į švietimo meką Oksfordo Visų Sielų Koledžą, reikėdavo laikyti vieno žodžio egzaminą! Gavus tik vieną žodį kaip klausimą, trys valandos būdavo skiriamos savo minties vingiams ir magijai atskleisti. Stilius, harmonija, cenzūra, chaosas, korupcija.. tai buvo tie žodžiai apie kuriuos vyniodavosi stojančiųjų originaliausios mintys. Oksfordo universiteto Visų Sielų koledžą baigę rašytojai, žurnalistai, vadovai vieno žodžio egzaminą laiko sudėtingu išbandymu.

Žodžiu, aukščiau nosis! Kiekvienas etapas praeina, palikdamas istoriją, vis labiau sutvirtindamas asmenį ir ateina kitas etapas. Labai svarbu nusiraminti ir išmokti tiek atsipalaiduoti, tiek susikaupti. Abi būsenos yra tolygiai reikšmingos, jų tarpusavio darnos siekiame kiekvienas iš mūsų.

Todėl galima linkėti sėkmės abiturientams, jau įpusėjus sesijai, bet geriau palinkėt darnos, atpalaiduojančio susikaupimo! :)

 
 
2010.01.08 15:09:12admin
Kai aš buvau studentas

ir vel kursini parasyt reikia

… Ir vėl reikia kursinį rašyt.

parasysiu pats

Tuoj pat pradedu. Pats parašysiu!

rasau pats

Vis dar rašau pats

as vis dar rasau

Dar rašau…

draugas prirase 30 psl

Draugelis prirašė jau 30 puslapių ???

Ir jau kala muzona uz sienos

Kala dabar ‘muzoną’ už sienos ir neleidžia rašyt

kaip taip greit jis galejo

Kaip taip greit galėjo tiek prirašyt ?

speros - jega

Aha! SPEROS.LT !

as irgi jau turiu

Aš jau turiu – ir man ramu …

 
 
2010.01.07 09:39:56admin
Egzaminų laikymo metas

Kad ir kaip baisu tai atrodytų pirmakursiams, arba moksleiviams, besiklausantiems studentų pasakojimų ir skundų… tai tikrai neprilygsta istorinei J. Avyžiaus apysakai. Gyvenam be karo, su savo stogu, su sniegu, nepriklausomi ar besiskundžiantys tėvų priklausomybe :D

Nėra, taip baisu, kaip gali atrodyt.

examination-f

Viskas įmanoma.

Patarimas: išsimiegokit, suplanuokit pusvalandį kokiam sniego karui po bendrabučio langais, nusiprauskit, mokykitės susikoncentruot. Nesakau, kad viskas ateina savaime, ar sugrįžta savaime per egzą, bet ką gali žinot ;)

 
 
Atraskite mus
  • Blogo įrašai ir dar daugiau Facebooke
 
 
 
Naujausi komentarai
  • LasuraGop2019-10-24 13:25:59
    worst service ever ss.com шкоды cnyhbvrhfan evler forsvunnen monday...
  • EdmundStaig2019-01-17 03:30:46
    Kamolpatchara Pholrob Hey an interestingoffers Are you in? http://bit.ly/2SYUs9u...
 
 
Archyvas
 
 
"); } catch(err) {}